Opinie o nas

Napisz opinię!
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Napisz swoją opinię!

Ogólny rating:  
 10 reviews
by Anna Jaguszewska-Bogacz on Blank Business Name
Anna Jaguszewska-Bogacz

Darek dostarcza profesjonalne rozwiązania, na poziomie który pozytywnie zaskakuje. Składa się na to jakość, terminowośc, pomysłowość, praktyczność, przejrzystość budżetu i trzymanie się go. To mocno unikalny zestaw na rynku.Mam za sobą remont kilku mieszkań i różne doświadczenia, Darek dostarczył rozwiązanie w 100% odpowiadające oczekiwaniom i gustom. Moja rodzina jest rozkochana w tym apartamencie, bo Darek wysłuchał czego szukamy i wykonał to dokładnie tak, że czujemy się tam świetnie.UWAGA: wystarczyło nam 3 godziny rozmów o oczekiwaniach. Tyle czasu zajął mi remont. Reszta należała do Darka 🙂 Polecam każdemu, kto chce mieć unikalne, dobre doświadczenie z remontu i radość z efektu. Zobacz efekt końcowy.

by Joanna i Jerzy on Blank Business Name
Joanna i Jerzy Buzek

Mamy z żoną za sobą remont kilku mieszkań. Tym razem, w przypadku wykończenia mieszkania w Gdańsku, zostaliśmy bardzo miło zaskoczeni przez Pana Dariusza i jego firmę. Do tej pory nie spotkaliśmy się z takim fachowym podejściem zarówno do spraw czysto technicznych jak i estetycznych. Doświadczenie Pana Darka jest wartością samą w sobie, którego nie da się wycenić. Świetny projekt, super realizacja, wszystko na czas i bez niespodzianek. Na koniec dostaliśmy klucze do wykończonego i wyposażonego mieszkania, w którym wszystko było zrobione, tak jak się umawialiśmy. Jakość niespotykana na rynku. POLECAMY!!! Zobacz efekt końcowy.

by Jacek Pelczyński on Blank Business Name
Jacek Pelczyński

W ciągu ostatniego roku miałem przyjemność współpracować z firmą Urbodomus przy pracach wykończeniowych dwóch apartamentów w Gdańsku. Mogę tak napisać, to była rzeczywiście przyjemność pracować z ludźmi którzy począwszy od projektu, poprzez prace budowlano-wykończeniowe, a skończywszy na zawieszeniu firanek znali swoją prace i potrafili ja wykonać profesjonalnie i w ustalonym (expresowym) terminie. Pierwszy apartament ukończony został w listopadzie, a ja nie miałem wątpliwości w lutym następnego roku do kogo zwrócić się przy wykończeniu następnego. Opierając się na naszych doświadczeniach także kilku naszych znajomych zleciło podobne prace firmie Urbodomus. Szczerze polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą mieć wykonane prace bez przejmowania się wszystkimi szczegółami, bez osobistego udziału w rozwiązywaniu technicznych problemów i bez spędzania długich godzin nad wyborem dostawcy materiałów wykończeniowych, sprzętu RTV i AGD , a nawet artykułów dekoracyjnych. Zobacz efekt finalny.

by Marcin Puchniarz on Blank Business Name
Marcin Puchniarz

Dobra współpraca od fazy projektu do zakończenia . Terminowość, przejrzystość wydstków, dobry gust i dbałość o szczegóły. Polecam każdemu, kto chce przejść przez remont bezstresowo i otrzymać świetny efekt końcowy! Zobacz efekt finalny.

by Adam Dąbek on Blank Business Name
Adam Dąbek

Firma godna polecenia. Pan Dariusz jest bardzo sprawnym organizatorem i ma duże doświadczenie. Kilka remontów dotychczas za nami... i jeszcze kilka przed nami 😉 Polecam.

by Marcin Marczak on Blank Business Name
Marcin Marczak

URBODOMUS'a gorąco polecam. Poznałem firmę przy okazji kompleksowego remontu kawalerki w Centrum Gdyni we wrześniu 2011r. Ja akurat korzystałem z Projektantki Ewy - współpraca bezproblemowa. Cały remont (łączenie z kuciem ścian i podłogi) po wykończenie (w tym wstawienie AGD, sztućców i powieszeniu zdjęć na ścianie) trwało 4,5 tygodnia. Galeria zdjęć właściciela: projekt, w trakcie, efekt końcowy.

Adam

Bardzo dziękuję za wspólne wykańczanie moich apartamentów. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Doceniam fachowe porady i wskazówki. Polecam wszystkim, którzy oczekują solidnej i szybkiej realizacji... w miłej atmosferze 😉

by Małgorzata Portal on Blank Business Name
Małgorzata Portal

Firma Urbodomus Pana Dariusza Urbaniak , to firma z duszą, pasją i polotem. Cały zespół wkłada olbrzymie zaangażowanie w swoje aranżacje. Projekty są prześliczne i przede wszystkim dopracowane w każdym szczególe, nie pozostawiając żadnego ale... chyba ze jedynie na zachwyt odbiorcy. Wszystkie prace remontowo-budowlane wykonane na czas, bez opóźnień i zbędnego stresu.Serdecznie polecam, na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług.

by Sławomir Żylak on Blank Business Name
Sławomir Żylak

Kolejne zlecenie tym razem zakres mniejszy ale nie mniej ważny - malowanie mieszkania + drobne prace instalacyjne. Po prostu brak mi słów by pochwalić chłopaków, którzy przez dwa tygodnie wykonywali prace. Dbając o jakość własnej pracy poprawili nawet "babole" pozostawione przez poprzedników. JEDNA WIELKA REWELACJA. Panie Darku - jest pan "skazany" na wszelkie inwestycje remontowo-budowlane przeprowadzane przeze mnie :))Po raz pierwszy korzystałem z usług stolarza. Pan Sebastian okazała się być bardzo solidny, dokładny, otwarty na nietypowe prace. Pomógł dopracować szczegóły oraz po poprawieniu funkcjonalności szybciutko zrealizował przedmiot zlecenia... a chwile później kolejny. Kolejne prace też przekażę do wykonania :)Polecam raz jeszcze...ale wiem, że nie ostatni 😀

by Sławomir Żylak on Blank Business Name
Sławomir Żylak

Jakość wykonania, solidność, fachowość, doradztwo, kreatywność, pomoc przy zakupach czy wręcz wyręczanie w zakupach to główne atuty firmy - chyba nie sposób wymienić wszystkich zalet a wad jakoś doszukać się nie mogę. Szanują klienta i robią wszystko by zadowolić wyszukane gusta. Urbodomus jest przeciwieństwem wszelkiej maści "fachowców" panoszących się po polskich osiedlach w latach 80, 90-tych. Sympatyczni, mili, uprzejmi w zasadzie zrobią wszystko o czym klient sobie zamarzy. Korzystałem z usług tej firmy już raz i z chęcią wracam po raz drugi. Mogę śmiało powiedzieć, że nie wyobrażam sobie aby jakaś inna firma remontowała moje mieszkanie. Osoby którym poleciłem tą firmę są równie zadowolone co ja. Z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę URBODOMUS i jestem w 100% przekonany, że po pierwszym remoncie/inwestycji każdy dołączy do grona zadowolonych klientów. URBODOMUS to wzór dla innych podobnych firm!! Etapy remontu do zobaczenia na YouTube.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide